יין כחול לבן להזמנה מקוונת | יקב לה פורה בלאנש - חנות יין אונליין lfbwinery.comlfbwinery.com

יקב לה פורה בלאנש בתרגום מצרפתית לעברית – היער הלבן. הצבע הלבן מסמל ביהדות את האור, הטוב והחסד. חכמינו אומרים שבבית המקדש השלישי עיקר הקרבנות  מנחות מהצומח. מנחה כלולה מסולת, שמן ויין. העיקר זה היין.

Image thumbnail

חנות היקב

חנות היין – יקב לה פורה בלאנש

-משלוח חינם עד הבית לכל רחבי הארץ-

מארזים

יינות היקב

מתיישנים

מוצרים נלווים

מתיישנים

Dvir | Talpiot | Ya’ar Levanon

היינות האדומים של יקב לה פורה בלאנש

היינות האדומים של יקב לה פורה בלאנש אשר באים לידי ביטוי בסדרות “דביר”, “תלפיות” ויין הדגל “יער הלבנון”, מתאפיינים במוצאם הגיאוגרפי האחיד. הענבים המובחרים גדלים על “דרך האבות” התנ”כית (כיום כביש 60) אשר מהווה קו פרשת המים שבמרכזו נמצאת ירושלים ובימים ההם עמד בית המקדש. קו פרשת המים מחלק את ישראל לכל אורכה. רבים מהישובים התנ”כיים התבססו בסמוך לקו פרשת המים שכן האזור הגאוגרפי והאקלים הייחודי השורר בסמוך לקו פרשת המים מתאים במיוחד לגידולים ומחייה.
עקב כך, אבות אבותינו נטעו כרמים דווקא באזור זה.
אנו ביקב לה פורה בלאנש מחדשים ימינו כקדם תוך שימור מסורת הגידול שנכחה כאן לפני יותר מ-2000 שנה.
זאת ההזדמנות שלכם ליהנות מיין איכותי המגיע מהאדמה בה גודלו הכרמים העתיקים של אבות אבותינו. 

LFB_ParallaxRedWine
LFB_ParallaxWhiteWine

היינות הלבנים של לה פורה בלאנש

היינות הלבנים של יקב לה פורה בלאנש נהנים מהייחודיות שיש לאקלים באזור הררי בו הם גדלים. הבדלי הטמפרטורות הקיימות באזור מספקות טמפרטורות משתנות מה שמשפיע על הענבים. הקיץ חם ברובו והחורף קר. מעבר  לכך, הפרשי הטמפרטורה בין היום ללילה מגיעות ל-10-12 מעלות.
מה שמספק אקלים ייחודי במינו לגידול ענבים עבור היינות הלבנים.
זאת ההזדמנות שלכם ליהנות מיין איכותי המגיע מהאדמה, האזור והאקלים המיוחד בהם גודלו הכרמים העתיקים של אבות אבותינו. 

חנות יין אונליין: מזמינים הביתה יין כחול לבן

כבר לא מעט שנים שהיינות הישראליים זוכים להערכה רבה, לא רק בארץ אלא גם ברחבי העולם. לא רק שאיכות היין עלתה, אלא גם מגוון הזנים והתערובות (בלנדים), מענבים משובחים שגדלים בכרמים המקומיים. לכן כיום רבים מעדיפים להזמין יין כחול לבן. במקרים רבים, הם עושים זאת באמצעות חנות יין מקוונת.

למה מומלץ לקנות יין ישראלי?

  • האיכות – ביקבים הישראליים פועלים ייננים מיומנים, בעלי חך מפותח ותשוקה למקצוע. יחד עם הענבים הנהדרים ותנאי האקלים הייחודיים, מדובר בשילוב מושלם ליצירת יין איכותי.
  • המקומיות – אחד ההיבטים החשובים ביותר בגידול ענבים ליין, הוא ה”טרואר”, הקרקע עליה הם גדלים. היא אחראית על הרבה מהאיכויות של הענב, ובהתאם – משפיעה תכונות היין. כמו בכל מדינה המתגאה ביינותיה, גם בארץ התפתח מנהג לשתות יינות מקומיים, שצמחו מתוך האדמה עליה אנו חיים.
  • המגוון – אמנם ישראל היא מדינה קטנה, אך יש בה אזורי אקלים שונים וזני ענבים מגוונים. כך שכיום ניתן למצוא בה סוגים רבים של יינות, לכל כיס וטעם.
  • הכלכלה – תעשיית היין היא תעשייה מבוססת חקלאות, ענף חשוב לצורך הרחבת הייצור המקומי וכן פיתוח הייצוא. לכן כאשר רוכשים יין ישראלי, מחזקים את החקלאות והכלכלה המקומית.
  • הקיימות – משבר האקלים העלה את המודעות לצורך בשמירה על הסביבה. בין היתר, מדובר בצמצום השינוע של מוצרים שונים. לכן, גם כשזה מגיע ליין, מומלץ לרכוש כזה שלא הוטס ממרחק של קילומטרים רבים.

יקב לה פורה – יין איכותי כחול לבן

אנחנו ב”יקב לה פורה בלאנש”, מאמינים שרכישה של יין מקומי איכותי, המיוצר באופן הקפדני והמקצועי ביותר, עולה עשרות מונים על קנייה של יין ממדינות אחרות. הגפנים שלנו גדלות בתנאים קלאסיים ליצירת יינות גורמה – בגובה 900 מטר, היכן שבחורף יורד שלג, ובקיץ שולט היובש של מדבר יהודה. במיוחד עבור מי שמחפשים יין להזמנה עד הבית, הקמנו חנות יין אונליין עם מגוון היינות שאנחנו מייצרים. כך תוכלו לקרוא על סוגי היינות השונים ועל האופן בו הם מיוצרים, ולהזמין אותם הביתה בלחיצת כפתור.

 

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share