חתונה קטנה ואינטימית ביקב - חלום שמתגשם עם יקב לה פורה בלאנש | La Forêt Blanche lfbwinery.comlfbwinery.com

יקב לה פורה בלאנש בתרגום מצרפתית לעברית – היער הלבן. הצבע הלבן מסמל ביהדות את האור, הטוב והחסד. חכמינו אומרים שבבית המקדש השלישי עיקר הקרבנות  מנחות מהצומח. מנחה כלולה מסולת, שמן ויין. העיקר זה היין.

Image thumbnail

חתונה קטנה ביקב

ראשיחתונה קטנה ביקב

חתונה קטנה ביקב – אירוע בלתי נשכח

כששני אנשים מחליטים לערוך חתונה הם מנסים לראות בעיני רוחם את המקום המושלם לקיום האירוע. חתונה היא אירוע משמעותי שנצרב בזיכרון לאורך החיים. זהו יום גדול וחגיגי בחיי הזוג, אליו הם מתכוננים בהתרגשות רבה. לכן, מטבע הדברים הפרמטר הראשון בתכנון חתונה הוא בחירת המקום – האם במקום סגור או תחת כיפת השמים, בצל העצים או קרוב לים וכולי.

אם בעבר חתונות היו נערכות בבתי כנסת, אולמות, או גני אירועים, הרי שבשנים האחרונות גם מקומות כגון: ברים, מסעדות, יקבים ועוד, מציעים אירוע בלתי נשכח לזוג הצעיר.

יותר ויותר זוגות מחפשים מקומות לא שגרתיים לחתונה שלהם כי אם כבר אירוע בלתי נשכח, למה לא לעשות אותו במקום קצת שונה? בילוי ביקבים הפך לאחד הטרנדים התרבותיים החזקים והסוחפים ביותר של השנים האחרונות בישראל ובהתאם לכך, יקבים הפכו גם למקומות פופולאריים במיוחד לקיום חתונות.

ישראל מוצפת ביקבים מרהיבים המייצרים יינות כחול לבן משובחים. ניתן למצוא יקבים גדולים וקטנים וגם יקבי בוטיק משפחתיים, בהם ניתן לקיים אירועים שונים ובניהם גם חתונה.

בתוך הנוף הקסום של מדבר יהודה ניצב יקב ‘לה פורה בלאנש’ המציע חוויה בלתי נשכחת. היקב נמצא מול יער יתיר והשילוב של ירוק בתוך נוף מדברי הוא, ללא ספק, שילוב מנצח. אווירה פסטורלית, נוף בראשית של מדבר ויער ירוק הם כל מה שצריך כדי להפוך חתונה לאירוע המושלם.

היתרונות של חתונה ביקב לה פורה בלאנש:

  • מיקום רומנטי בנוף הקסום של מדבר יהודה מול יער יתיר – השילוב של מדבר ויער הוא שילוב מיוחד בנוף של ישראל ואין הרבה מקומות, אם בכלל, שיכולים להציע את הקסם הזה.
  • יקב אינטימי באווירה משפחתית – כשבוחרים מקום לאירוע משמעותי ומרגש כל כך, חשובה לא פחות האווירה במקום. יקב לה פורה בלאנש מציע אווירה משפחתית שנותנת תחושה של חמימות ולב פתוח.
  • יינות משובחים שזכו בפרסים בינלאומיים – היינות של יקב לה פורה בלאנש ידועים בארץ ובעולם באיכותם ובטעמם הייחודי וחלקם אף זכו בפרסים בינלאומיים.
  • תפריט מושקע ומגוון – בדומה ליינות המיוחדים של היקב, כך גם התפריט לאירוע הוא מיוחד ומותאם אישית, כל אחד לפי טעמו.
  • כשרות – יקב לה פורה בלאנש הוא יקב המחזיק בתעודת כשרות. האוכל והיינות כשרים למהדרין ולכן, ניתן לבחור בין תפריט חלבי, בשרי או פרווה.
  • חיבור להיסטוריה – המקום מחובר להיסטוריה העתיקה של ייצור יינות בארץ ישראל. היקב ממוקם באזור שבו מצאו שרידים ארכיאולוגיים של ייצור יין מהתקופה קדומה. זהו עוד מרכיב המוסיף לייחודיות ולקסם של המקום.
  • אקלים מדברי נעים – לאקלים המדברי יש יתרונות גם בקיץ וגם בחורף. בקיץ, כשכמעט בכל מקום אחר בארץ הלחות מעיקה, מציע המדבר ערבים קרירים ונעימים. בחורף, לעומת זאת, קשה לתכנן חתונות בהרבה מקומות בגלל הגשם שעלול להפתיע. כמות המשקעים במדבר נמוכה יחסית לשאר חלקי הארץ וזה יתרון נוסף לחתונה במדבר.
חתונה קטנה ביקב

כמה עולה חתונה ביקב?

לא ניתן להצביע על מחיר קבוע, מאחר והוא משתנה בהתאם לאירוע ולפי כמות האורחים, סוג התפריט, עיצוב המקום, תאורה, הגברה, אבטחה וכן הלאה.

כדי לקבל מידע מדויק, מומלץ ליצור קשר ישירות עם היקב ולקבל הצעת מחיר מפורטת.

 

האם אפשר להביא קייטרינג?

ביקבים, על פי רוב, יש אפשרות להביא קייטרינג חיצוני, אולם יש לקחת בחשבון את נושא הכשרות. יקב לה פורה בלאנש הוא יקב שהיינות בו כשרים למהדרין ולכן, האוכל יהיה בהתאם.

היקב עצמו מציע כיבוד– חלבי, בשרי ופרווה.

 

יקב לה פורה בלאנש – המקום המושלם לחתונה שלכם

אם אתם אוהבים מדבר אבל רוצים גם ירוק, אם כשרות חשובה לכם ואתם אוהבים אלכוהול משובח, יקב לה פורה בלאנש הוא המקום בשבילכם. הצוות שלנו עומד לרשותכם ויתכנן עבורכם חתונה בלתי נשכחת. אנחנו מתחייבים לעשות כל שביכולתנו על מנת שהאירוע יהיה כל מה שחלמתם עליו.

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות אלינו לטלפון 077-9969898.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share