מארזי יין מתנה מבית יקב לה פורה בלאנש, לחצו להזמנת מארז 👇 lfbwinery.comlfbwinery.com

יקב לה פורה בלאנש בתרגום מצרפתית לעברית – היער הלבן. הצבע הלבן מסמל ביהדות את האור, הטוב והחסד. חכמינו אומרים שבבית המקדש השלישי עיקר הקרבנות  מנחות מהצומח. מנחה כלולה מסולת, שמן ויין. העיקר זה היין.

Image thumbnail

מארזים

חנות היין – יקב לה פורה בלאנש

-משלוח חינם עד הבית לכל רחבי הארץ-

מארזים

יינות היקב

מתיישנים

מוצרים נלווים

מארזי יין: מתנה שמשמחת לבב אנוש

בקבוק יין איכותי הוא אחת המתנות הפופולאריות ביותר במדינות רבות בעולם. גם בישראל, תרבות היין שהולכת ומתפתחת, הביאה לכך שיינות הפכו למתנה מקובלת בהזדמנויות רבות. כאשר רוצים להזמין מתנה מושקעת יותר, אחת האפשרויות המומלצות היא להעניק מארז יין.

מתי מומלץ לתת מארזי יין מתנה?

ישנן כמה הזדמנויות בהן מתאים במיוחד להעניק במתנה מארזי יין, המכילים כמה בקבוקים:

  • יום הולדת – חובב או חובבת יין איכותי, תמיד ישמחו לקבל במתנה כמה בקבוקי יין מיקב בוטיק. במידה ואינם מכירים את היקב, הדבר מאפשר להם להתרשם מכמה סוגי יינות שהוא מייצר.
  • מתנה לחג – בחגים כמו ראש השנה, פסח ושבועות, נהוג לשתות יין בארוחות החג השונות. לכן מארז של כמה בקבוקי יין, יתאים במיוחד כמתנה בתקופה זו.
  • אירוע משפחתי – הרמת כוסית היא חלק מכל שמחה משפחתית, כמו חתונה, בר מצווה או ברית. מכיוון שלרוב ישנו קהל רב באירועים כאלה, הבאה של מארז יין מתנה מאפשרת ליותר אנשים לשתות וליהנות ממנו.

איך בוחרים מארז יין?

לפני שמזמינים את המארז, כדאי לתת את הדעת על שני גורמים עיקריים:

  1. היקב – כדאי לוודא שהיקב ממנו מזמינים את היין הוא יקב איכותי, שבראשו עומד יינן מנוסה ומקצועי. מומלץ לקרוא עליו, לחפש המלצות, ואם רוצים – להגיע לטעימות.
  2. סוגי היין – כאשר מעניקים כמה בקבוקי יין לאותו אדם, כדאי שהם יהיו שונים זה מזה. הדבר מאפשר להתרשם מהמגוון של היקב; להתאים יינות לארוחות והזדמנויות שונות; ולהעלות את הסיכוי שהם יקלעו לטעמו של המקבל.

יקב לה פורה בלאנש – מארזי יין בוטיק איכותיים

כאנשי יין מקצועיים, אנחנו יודעים עד כמה משמח לקבל במתנה מארז יינות – בין אם מקבל אותו חובב יין רציני, ובין אם מדובר באנשים ששותים רק בהזדמנויות מיוחדות. במארזי היין של יקב “לה פורה בלאנש”, תוכלו למצוא יינות משובחים מהסדרות האיכותיות שלנו – תלפיות לבן ורוזה, דביר פטי ורדו ודביר אסטייט בלנד. אנחנו מזמינים אתכם לבחור את המארז המתאים לכם, ולהזמין אותו בקלות ובנוחות עד פתח הבית.

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share