מוצרים נלווים ליין - מתנות לאוהבי יינות | אביזרים ייחודיים עבור יין lfbwinery.comlfbwinery.com

יקב לה פורה בלאנש בתרגום מצרפתית לעברית – היער הלבן. הצבע הלבן מסמל ביהדות את האור, הטוב והחסד. חכמינו אומרים שבבית המקדש השלישי עיקר הקרבנות  מנחות מהצומח. מנחה כלולה מסולת, שמן ויין. העיקר זה היין.

Image thumbnail

מוצרים נלווים

חנות היין – יקב לה פורה בלאנש

-משלוח חינם עד הבית לכל רחבי הארץ-

מארזים

יינות היקב

מתיישנים

מוצרים נלווים

מתנות לאוהבי יינות – טיפים ורעיונות

ישנם לא מעט אנשים שיין עבורם הוא הרבה יותר ממשקה שמלווה ארוחה חגיגית. מבחינתם מדובר בתחום עניין מרתק. אוהבי יין רציניים קוראים מגזינים בנושא, מבקרים בתערוכות יין, נוסעים ליקבים כדי לטעום יינות מעניינים, ומחזיקים בבית יינות משובחים – רצוי במקרר ייעודי.

כאשר קונים מתנות לאוהבי יין, מן הסתם המחשבה הראשונה היא לקנות להם מתנה שמתחברת לנושא. כך אפשר לדעת שהם בוודאות ישמחו לקבל אותה.

מה קונים לאוהבי יין?

ישנו מגוון של אביזרים ליין שניתן להזמין למי שהיין הוא עניין מרכזי בחייו. הנה כמה דוגמאות של מוצרים נלווים ליין שאפשר לרכוש:

  • פותחן מקצועי – מי שאוהב יינות, תמיד ישמח לקבל פותחן מקצועי, אפילו אם יש לו אחד בבית. כך הוא יוכל לפתוח כמה בקבוקי יין במקביל, לקחת פותחן לפיקניקים בחיק הטבע, ואפילו להחזיק פותחן ברכב או בתיק.
  • דיסקית ליין (“דרופ סטופ”) – כל אחד חווה מצב בו יין אדום טפטף על מפה לבנה, על חולצה חגיגית או לתוך קערה שמונחת על השולחן. כדי למנוע את התופעה המרגיזה, נוצרו דסקיות ייעודיות. את הדיסקית הגמישה מגלגלים, תוחבים לתוך הפיה של הבקבוק ומוזגים דרכה את היין – מבלי לאבד אף טיפה. דסקיות איכותיות אפשר לרחוץ, לייבש ולהשתמש בהן שוב.
  • מחזיק מפתחות עם פקק שעם – מי שאוהב יין, אוהב גם להצהיר על האהבה הזו. רכישה של מחזיק מפתחות שמחובר אליו פקק שעם אמיתי, תאפשר לו לעשות זאת בעזרת אביזר קטן וחינני.

יקב לה פורה בלאנש – אביזרים ומתנות לאוהבי יינות

יין איכותי הוא תמיד מתנה נהדרת, בין אם מדובר בבקבוק בודד או במארז יינות חגיגי. אבל כאשר מדובר במתנה שמיועדת לאוהבי יין רציניים, אנחנו ממליצים לצרף אליו פריט נוסף, שמעיד על מחשבה ותשומת לב. בחנות האינטרנטית שלנו תוכלו למצוא כמה אביזרים, שישמחו כל מי שמחוברים לעולם היין. אם גם לכם יש חבר, חברה או בן משפחה שאוהבים יין במיוחד, תוכלו לשדרג בעזרתם את המתנה ולשמח אותם מאד.

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share