לטייל בדרום ולשלב סיור ביקב עם טעימות יין ביקב לה פורה בלאנש | La Forêt Blanche lfbwinery.comlfbwinery.com

יקב לה פורה בלאנש בתרגום מצרפתית לעברית – היער הלבן. הצבע הלבן מסמל ביהדות את האור, הטוב והחסד. חכמינו אומרים שבבית המקדש השלישי עיקר הקרבנות  מנחות מהצומח. מנחה כלולה מסולת, שמן ויין. העיקר זה היין.

Image thumbnail

סיור ביקב בדרום

ראשיסיור ביקב בדרום

סיור ביקב בדרום

סיור ביקב בדרום – הזדמנות להכיר את יינות ישראל

היינות הישראלים הפכו לשם דבר בעולם וקשה שלא לשים לב להצלחה הגדולה שלהם בשנים האחרונות, המתבססת על טעם ואיכות גבוהה במיוחד. הם מתחרים, ובהצלחה רבה, עם יינות ממקומות נוספים בעולם וזוכים לשבחים רבים, ולא בכדי. סיור ביקב בדרום הוא הזדמנות נפלאה להכי את אותם יינות ישראלים משובחים שכולם מדברים עליהם ו”על הדרך” ליהנות מיום חווייתי מוצלח.

סיורי יקבים בדרום, כמו גם באזורים נוספים בארץ, הם אטרקציה פופולארית מאד בשנים האחרונות עבור ישראלים וגם עבור תיירים, המחפשים דרך קלה להגיע אל היקב ולחוות אותו ממקום קצת אחר. עם סיורים שכאלה תוכלו ליהנות ממשקאות נהדרים ולא לדאוג לחזרה הביתה (כשאתם מעט שיכורים). ביקור ביקב מספק לכם טעימות של יינות שונים, המיוצרים בו במקום, אוטובוס המותאם למספר האנשים בקבוצה שלכם ומדריך מקומי שמספר לכם אודות היקב, היינות המיוצרים בו ופרטים נוספים שכדאי לדעת שהם חלק מהחוויה כולה.

מתלבטים האם להזמין סיורים לקבוצות או אולי סיורים לארגונים? תוהים האם כדאי לצאת לסיור ביקב בדרום? אם כן, הנה כל הסיבות מדוע כדאי לכם לעשות זאת:

  1. תוכלו לטעום תערובות נדירות של יין – כאשר אתם מבקרים ביקבים, במסגרת סיור מאורגן, אתם זוכים לטעום תערובות יין נדירות, שייתכן ולא תמצאו בחנויות או כאלו שמתוכננות לעלות בקרוב על המדפים. ביקור ביקב יחשוף אתכם לטעמים נפלאים של יינות וגם להפתעות נוספות.
  2. תלמדו על ההיסטוריה של המקום ועל היקב עצמו – כשמתעניינים בהזמנת סיור ביקב מחיר הוא לא הפרמטר היחיד שיש לקחת בחשבון אלא גם את הערך המוסף. סיור ביקב מציע לכם הרבה יותר מטעימות של יין. תזכו ללמוד על היין עצמו, על ההיסטוריה של היקב ועל היותו חלק מהתרבות המקומית. לכל יקב יש את הסיפור ואת ההיסטוריה הייחודיים לו, ובעודכם מבקרים ביקב תחשפו לכך בעזרתם של המקומיים והמדריכים המנוסים שילוו אתכם לכל אורך הביקור.
  3. תלמדו על תהליך ייצור היין – בין אם אתם “טועמים” מקצועיים ובין אם לאו, תהליך ייצור היין סביר שיתגלה לכם כתהליך מרתק, שיעודד אתכם להתנסות ולטעום כמה שיותר טעמים וסוגי יינות. עם מדריך מקצועי ומנוסה, תהיה לכם הזדמנות לא רק לטעום יין נהדר, אלא לראות, הלכה למעשה, איך היין נוצר. המשמעות לכך היא ביקור בכרמים וצפייה בתהליך הייצור, הלא הוא חלק מתהליך בן אלפי שנים.
  4. הזדמנות מצוינת ליהנות מקצת שקט – בין אם זה סיור פרטי או אולי סיור קבוצתי יקב שמוקדש כולו לקבוצה אחת של אנשים מציע פרטיות רבה ודרך נפלאה לברוח מההמולה. כשזה כמעט אחד על אחד, תוכלו לספוג לא מעט מהאווירה של המקום מבלי לדאוג לרעש סביב או עומס שהוא פחות נעים.
  5. תוכלו ליהנות גם מטבע מקסים – יקבים, פעמים רבות, מוקפים בנופים מרשימים. ואכן, אירוח ביקב בדרום, יאפשר לכם ליהנות גם מטבע נהדר, אל מול נופים משגעים.
סיורים לארגונים

יקב לה פורה בלאנש – בואו לביקור באחד האזורים היפים בדרום

יקב לה פורה בלאנש, שממוקם בדרום במושב בית יתיר, מציע לכם טעמי יינות משובחים וחוויה נפלאה, שכולה חלק מתהליך ארוך של ייצור יין, הנעשה בו במקום. היקב מעמיד לרשותכם מרכז מבקרים בו תוכלו לבקר בחדר החביות ולצאת לסיור קצר ברצפת הייצור. תוכלו לטעום 5 סוגי יינות שונים, שלצדם פלטת גבינות עשירה בטעמים נהדרים. אל תשכחו לרכוש כמה יינות, כדי להביא אותם הביתה בסוף הביקור, ולטייל גם בסביבה, שמציעה נופים מקסימים. באתר היקב תגלו מבחר של מארזי יינות טובים, הלא הם מתנה מושלמת לכל אירוע. לסקירת אפשרויות הסיור המוצעות לכם, לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 077-9969898. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share