גלו את היינות של יקב לה פורה בלאנש עם סיור זוגי מענג | La Forêt Blanche lfbwinery.comlfbwinery.com

יקב לה פורה בלאנש בתרגום מצרפתית לעברית – היער הלבן. הצבע הלבן מסמל ביהדות את האור, הטוב והחסד. חכמינו אומרים שבבית המקדש השלישי עיקר הקרבנות  מנחות מהצומח. מנחה כלולה מסולת, שמן ויין. העיקר זה היין.

Image thumbnail

סיור זוגי ביקב

ראשיסיור זוגי ביקב

סיור זוגי ביקב – הזדמנות ללמוד על ייצור היינות

חוגגים יום נישואין או כמה שנים טובות יחד? רוצים או רוצות לציין את יום ההולדת של בן או בת הזוג באירוע קצת אחר? תוהים או תוהות איזו מתנה ייחודית אכן תפתיע את בחיר או בחירת לבכם, לבכן? אם כן, מה לגבי סיור זוגי ביקב יפה, הכולל הצצה אל סוד ייצור היין וטעימות של יינות משובחים לצד גבינות טובות?

אם הרעיון הזה נשמע לכם או לכן מוצלח, תשמחו וודאי לגלות שיש כיום לא מעט אפשרויות כאלו, שהן דרך מצוינת ללמוד על ייצור היינות באופן שהוא חוויתי ומהנה יותר. אין דבר טוב יותר מאשר לצאת לסיור שכזה ביקב בוטיק, המוקף נופים מקסימים וכולל את כל מה שצריך לכמה שעות נעימות, לזמן איכות, עם האנשים שהכי אוהבים. במקום להוציא סכומי עתק או במקום לחפש אטרקציה שלא בטוח שהצד השני יאהב, אין ספק שפעילות שכזו תהיה אהובה על שניכם ותזכרו אותה וודאי למשך תקופה ארוכה.

 

צאו לסיור פרטי ביקב מקסים

תהליך ייצור היין הוא תהליך וותיק מאד, שמתבסס על עקרונות בני לא מעט שנים. למרות הפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים מאד בתחום היין ולמרות הידע העצום שצברו העוסקים בדבר, עדיין יש משהו קסום ומיוחד בתהליך הזה שהצליח לשמר מסורות עתיקות ויפות ומשלב אותן בתהליך הייצור. ביקור ביקב הוא דרך נפלאה ללמוד על ייצור היינות של המקום, לראות הלכה למעשה כיצד הם מיוצרים וכמובן לקבל מידע רב וחשוב אודות תהליך זה.

אי אפשר, כמובן, לעשות את כל זה מבלי לטעום את היינות עצמם. במסגרת הסיור תוכלו לטעום את היינות, לפחות חמישה סוגים, ולהבין את ההבדלים ביניהם. טעמים שונים מלמדים על ענבים מסוג אחר ולעיתים תהליך שהוא מעט שונה, ומאפייני הסביבה עצמה שבה נמצא היקב, יכולים גם הם להשפיע על כך.

אפשרות נוספת היא לשלב גם גבינות בצד. יין וגבינות הולכים נהדר ביחד ותוספת של גבינות היא דרך מצוינת לשדרג את החוויה כולה ובייחוד אם אלו גבינות טעימות כל כך. סיור ביקב הכולל בסופו טעימות של יין יחד עם פלטת גבינות מפנקת הוא מתנה מושלמת לבן או בת הזוג, בין אם במסגרת יום טיול שלם ובין אם התמקדות אך ורק בסיור שכזה.

לשלב הרפתקאות נוספות לצד הסיור

כדי להפוך את היום הזה לשלם יותר, תוכלו לשלב לפני או אחרי הסיור ביקב וטעימות היין, גם טיולים באזור. חשוב מאד שתבדקו מראש אילו אטרקציות או מסלולי טיול מוצעים במקום עצמו, ורצוי כמה שיותר קרוב אל היקב, או לכל הפחות, בדרך אליו או ממנו. למשל: תוכלו להתחיל את היום בבית קפה שנמצא באזור או בדרך אל היקב, וליהנות מקפה טעים ומאפה בצד. לאחר מכן, לצאת להליכה רגלית בין הנופים המקסימים תוך התמקדות במסלול הליכה שמתאים לקצב שלכם. אם הבטן מקרקרת ואתם מתחילים להרגיש את הרעב, אבל עדיין לא עייפים, זה הזמן לצאת לסיור המודרך ביקב שבסופו יינות וגבינות, שבהחלט עושות נעים בבטן. נוחו שם קצת לאחר הביקור וצאו בנסיעה חזרה הביתה או אל הצימר המפנק בסביבה, שהזמנתם מראש כחלק בלתי נפרד מהחוויה כולה.

סיור זוגי ביקב

יקב לה פורה בלאנש – צאו ליום חווייתי רומנטי

רוצים להציץ הצצה קצרה על תהליך ייצור היין? סיור ביקב הוא הדרך הנכונה לעשות את זה. יקבים בכל העולם, וגם בישראל, ארצנו הקטנה, מציעים כיום לא מעט סיורים מודרכים, היוצאים ממרכז המבקרים של היקב. בסופם ישנה טעימה של היינות, ולעיתים מוגשות בצד גבינות משובחות. האפשרות לטעום את היינות בתום הביקור משדרגת משמעותית את החוויה כולה וממחישה למבקרים המסיירים את כל מה שלמדו עליו.

בדרום הארץ, במושב בית יתיר, נמצא לו יקב מיוחד, המציע יינות מאיכות גבוהה. יקב לה פורה בלאנש, מזמין אתכם לסיור פרטי, עם בן או בת הזוג שלכם, הכולל טעימות של חמישה יינות משובחים וגבינות טובות בצד אם אתם רוצים. תוכלו לבחור בסיור הטעימות, שאורכו כ-45 דקות ועלותו 50 ₪ לאדם, או בסיור הכולל גם פלטת גבינות נהדרות בצד. סיור זה הינו ארוך יותר, נמשך כשעה ועלותו 80 ₪ לאדם. למידע ופרטים נוספים אודות מרכז המבקרים של היקב, כמו גם אודות הסיורים הרלוונטיים לכם, לחצו כאן, ולצורך קבלת מענה לשאלות אחרות, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 077-9969898.

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share